דף הבית » בחירת חברת הובלות

בחירת חברת הובלות

תחום שירותי ההובלות הוא אחד מהתחומים המבוקשים ביותר בישראל. יש אין ספור חברות העוסקות בשירותי הובלות, חלקן טובות יותר וחלקן פחות. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים חברת שירותי הובלות כגון הגודל של ההובלה (קטנה או גדולה), המרחק של ההובלה, מאיזו קומה לאיזו קומה, וכמובן גם המחיר. גם לניסיון ולמוניטין של החברה העוסקת בשירותי ההובלות יש חשיבות רבה. בכתבה זו נפרט אודות תחום שירותי ההובלות בישראל.

 

כיצד מתחילים?

 

לפני שאתם מזמינים שירותי הובלות, כדאי מאוד לקבוע לעצמכם מראש מה אתם רוצים להוביל. כאשר עוברים דירה או משרד, זהו זמן טוב להיפטר מרהיטים, פריטים ושאר אביזרים שאתם לא ממש צריכים אותם. חבל לשלם כסף לחברת שירותי הובלות על העברת תכולה שאין לכם כל צורך בה. שאלות נוספות שיש לענות עליהן (גם מול חברת שירותי ההובלות) הן: האם המדובר בהובלה קטנה או גדולה, מהיכן להיכן יתבצע המעבר, מאיזו קומה לאיזו קומה, האם יש מעלית בבניין שלכם ובבניין אליו אתם עוברים ועוד. חשוב גם לציין מראש בפני חברת שירותי ההובלות אם יש לכם פריטים מיוחדים כגון פסנתר, כספת, ציוד רגיש או סודי ועוד. חברת שירותי ההובלות צריכה להיות מודעת לכל אלה. כמו כן, בין אם אתם צריכים שירותי הובלות בתל אביב, שירותי הובלות בחיפה, שירותי הובלות בירושלים או בכל מקום אחר, כדאי מאוד לנסות ולבחור יום שלא צפוי בו גשם אלא מזג אוויר טוב. חברות שירותי ההובלות ישאלו אתכם את השאלות הללו, לכן חשוב להיות מוכנים.

 

מה חשוב לברר?

 

כאשר מזמינים שירותי הובלות, יש מספר דברים חשובים שיש לשים אליהם לב וכמובן, לברר מראש. יש לוודא את עניין המחיר (והאם הוא כולל טיפ למובילים או לא כולל), אך מלבד המחיר יש נושאים נוספים חשובים, כגון - עניין הביטוח של ההובלה, האם שירותי ההובלות הם עם אריזה או ללא אריזה, האם לחברת שירותי ההובלות יש את כל האמצעים על מנת להעביר את תכולת הבית שלכם (למשל מנוף במקרה הצורך, העברת כספות) ועוד. דבר נוסף שחשוב לברר עם חברת שירותי ההובלות הוא האם היא מבצעת שירותי נגרות (פירוק והרכבה). לרבים יש בכך צורך ולא כל חברות שירותי הובלות עוסקות בכך.

 

זכרו כי בחירת חברת הובלות איכותית ובטוחה היא הובלה בה כל התכולה והציוד שלכם עובר ממקום א' למקום ב' באופן מלא וללא כל פגיעה או נזק. בחירה של חברת שירותי הובלות איכותית ובעל ניסיון ומוניטין, יכולה בהחלט לסייע לכך.

Stratomedia בניית אתרים