דף הבית » ביטוח הובלות

ביטוח הובלות

תחום ההובלות כולל בחובו כמה תת תחומים חשובים, בין היתר - מחיר ההובלות, הובלות מיוחדות, וגם ביטוח הובלות. כל הובלה שתבצעו, יש בה מימד מסויים של סיכון. רהיטים עלולים להיפגע, חפצים יכולים להישבר ויכול להיגרם לכם נזק כספי כלשהו. לשם כך, יש את ביטוח ההובלות, שנועד לבטח אתכם מפני נזק אפשרי שכזה. בכתבה זו נפרט אודות תחום ביטוח ההובלות בישראל.

 

מה כולל ביטוח הובלות?

 

אז החלטתם לעבור דירה ומצאתם את דירת החלומות שלכם. עשיתם סקר שוק מקיף ובחרתם חברת הובלות, עליה קיבלתם המלצות חמות. אך גם לחברת ההובלות הטובה ביותר, יכולות לקרות תקלות, ולשם כך יש את ביטוח ההובלות. לפני כל הובלה, אתם יכולים לרכוש ביטוח הובלות, על מנת לבטח את עצמכם מפני כל נזק שיכול לקרות בהובלה עצמה. חלק חשוב מבחירת חברת ההובלות, הוא גם ביטוח ההובלות שיש לה. כדאי מאוד לברר האם לחברה שלכם יש ביטוח הובלות ומה בדיוק הוא כולל. חשוב לוודא מהו היקף הביטוח, אילו פריטים הוא כולל, האם יש לכם השתתפות עצמית ועוד שאלות מסוג זה, הרלוונטיות לכל סוג של ביטוח.

 

חשוב להדגיש כי ביטוח הובלות הוא ביטוח פשוט מאוד, יותר מאשר ביטוח רכב או ביטוח חיים למשל. המטרה של ביטוח ההובלות הוא להבטיח לכם פיצוי אם וכאשר יקרה נזק לרכוש שלכם בזמן ההובלה או כתוצאה מההובלה. למרות שהמדובר בביטוח פשוט יחסית, עדיין כדאי להבין אותו לעומקו, ולקרוא גם את כל ה"האותיות הקטנות". חשוב לוודא שהביטוח אכן מכסה את התכולה שלכם ורלוונטית לחפצים, לפריטים ולרהיטים שיש לכם. ודאו כי גם פריטים מיוחדים (כמו פסנתר, כספת וכו') מבוטחים, וכך גם לגבי חומר סודי או פריטים אישיים. ביטוח הובלות המתאים להובלה של דירת 3 חדרים, לא תמיד מתאים ורלוונטי להובלה של דירת 5 או 6 חדרים למשל. לכן, מומלץ מאוד לקרוא בעיון את סעיפי ביטוח ההובלות עוד לפני ההובלה עצמה. טיפ חשוב - לעיתים, ביטוח הדירה כולל גם ביטוח לתכולה בעת הובלה – כדאי לברר זאת מראש.

 

מחיר ביטוח ההובלות

 

מחירו של ביטוח ההובלות יהיה בדרך כלל נמוך למדי ושווה לשלם אותו למען השקט הנפשי שלכם. בעלות של כמה שקלים (או כמה עשרות שקלים), תוכלו להבטיח החזר כספי במקרה של נזק לתכולה שלכם, ועבור רבים זוהי הוצאה משתלמת. מומלץ כמובן לעשות סקר שוק לפני בחירת חברת ההובלות ולהשוות בסקר זה גם את עניין ביטוח ההובלות.

Stratomedia בניית אתרים