דף הבית » הובלות סטודנטים

הובלות סטודנטים

ענף ההובלות ניתן לחלק אותו ללא מעט ענפי משנה שאחד הפעילים שבהם ענף המשנה הנקרא הובלות סטודנטים. הובלות סטודנטים הן בד"כ הובלות קטנות שלא כוללות תכולה רבה מדי ואין בהן מטען רב מדי, הובלות סטודנטים נועדו להקל על הסטודנטים שנאלצים לעבור מדירה שכורה אחת לשנייה בתדירות גבוהה יחסית.

 

העונה החמה של הובלות סטודנטים היא לפני תחילת שנת הלימודים האקדמית, אבל אפשר לומר שהובלות סטודנטים מתרחשות כל השנה, משום שהן תלויות יותר במועד סיום חוזה שכירת הדירה ולא במועד תחילת שנת הלימודים האקדמית.

הובלות סטודנטים יהיו נפוצות יותר באזורים שבהם יש מכללות ואוניברסיטאות, ביקוש גדול להובלות סטודנטים ניתן למצוא בערים ירושלים, חיפה ות"א שבהם יש אוניברסיטאות, ובנוסף לכך יש ביקוש לשירות של הובלות סטודנטים בערים כמו שדרות, עפולה נתניה וראשל"צ שבהם ש מכללות אקדמיות.

 

הובלות סטודנטים כוללות בד"כ פריטים בודדים כמו שולחן, מיטה, מקרר, תנור טלויזיה , וכד'. הובלה של פריטים בודדים זולה יותר מהובלה רגילה משום שאינה דורשת מחברת ההובלה עבודה מאומצת וממושכת של מספר גדול של מובילים שיעסקו בהעמסה ופירוק של עשרות ארגזים הכוללים תכולה מרובה.

 

תמחור של הובלת סטודנטים

 

  • מהו מרחק ההובלה – האם זוהי הובלה קצרה שמרחק הנסיעה בה הוא קצר או שמדובר בהובלה שמרחק הנסיעה בה הוא רחוק והנסיעה בה היא ארוכה ולכן המחיר יהיה יקר יותר משום שצריכת הדלק תהיה גבוהה יותר.

  • מספר הפריטים שיש להוביל, משקלו של כל פריט, וגודלו- כאשר מדובר בהובלות סטודנטים חברות ההובלות  נוהגות לשקול כל פריט ולמדוד את גודלו, וכן הן בודקות מה יש לעשות עם כל פריט, משום שעבודה עם פריט שיש להעמיס אותו בשלמותו על המשאית שונה לגמרי מעבודה מפריט שיש לפרק אותו ורק אח"כ להעמיס אותו בחלקים על המשאית.

  • מהם תנאי ההובלה ומאפייניה - האם זוהי הובלה קלה ואפשר להעלות את כל הפריטים באמצעות מעלית מרווחת או שמדובר במבנה ישן שאין בו מעלית ויש צורך להעלות את כל הפריטים דרך חדר מדרגות צר ולא נוח.

  • האם יש צורך בשירותים נלווים- לעתים יש סטודנטים שמזמינים שירותים נלווים כמו שירותי אריזה או שירותי אחסון, כמובן ששירותים אלו מייקרים את מחיר ההובלה.  

Stratomedia בניית אתרים