דף הבית » הובלות קטנות

הובלות קטנות

הובלות קטנות אלו הובלות שאינן אמורות להוביל מטען גדול ותכולה גדולה אלא הובלות שאמורות להוביל מטען קטן ומצומצם יותר. הובלות קטנות אינן מיועדות למשפחות גדולות שעוברות דירה ויש להן תכולה גדולה וכמות עצומה של ארגזים, אלא למשפחות קטנות או לאנשים בודדים שהתכולה שלהם אינה גדולה וכוללת מספר קטן של ארגזים.

 

הובלות קטנות יכולות להיות גם הובלות של פריט אחד מסוים, למשל כאשר חנות מוכרת מערכת קולנוע ביתי גדולה והלקוח לא יכול לקחת את זה הביתה יש צורך בשירות של הובלות קטנות שיוביל את המוצר לביתו של הלקוח.

 

הובלות קטנות הן בד"כ יותר זולות מהובלות רגילות והן גם יותר זמינות מהובלות רגילות, מי שמעוניין בהובלה קטנה לא צריך להזמין אותה חודשיים מראש אלא מספיק שיתקשר כמה שבועות לפני מועד ההובלה ויקבע מועד שמתאים לו.

 

כאשר אנו עומדים להזמין שירות של הובלות קטנות עלינו לברר היטב האם החברה המספקת שירות של הובלות קטנות היא חברה שיש לה רישיונות מתאימים, האם החברה מבצעת ביטוח כלשהו לתהליך ההובלה, האם החברה מציעה שירות של אריזה גם להובלה קטנה או שמדובר בחברה שמציעה רק שירות הובלה ללא שירותי אריזה, בנוסף לכך חשוב ליידע את החברה בכל הפרטים החשובים . כך למשל אם אתם מתגוררים בבניין ישן שאין בו מעלית עליכם ליידע את חברת ההובלות על כך, וסביר שהמידע הזה יגרום להעלאה של מחיר ההובלה.

 

מחירן של הובלות קטנות נקבע לפי כמה פרמטרים שהם:

  1. המרחק שעל משאית ההובלה לנסוע מהיעד שבו נארזו הארגזים ליעד שבו יפורקו הארגזים.

  2. משקל הארגזים והמטען שיש להוביל .

  3. האם ההובלה הקטנה דורשת תנאים מיוחדים למשל הובלה קטנה שבסיומה יש צורך בשימוש במנוף, או הובלה קטנה שבמהלכה יש צורך בשימוש במשאית קירור.

 

לסיכום כדאי לזכור שגם הובלות קטנות הן הובלות חשובות, והרכוש שמובילים בהובלות קטנות יש לו ערך כספי לא קטן ולכן חשוב לבצע הובלות קטנות ע"י חברת הובלות רצינית מקצועית ואמינה שאפשר לסמוך עליה. 

Stratomedia בניית אתרים