דף הבית » מחירון הובלות

מחירון הובלות

הובלות כמו כל ענף אחר בתחום השירותים יש בהן הבדלי מחירים רבים, חברת הובלות באזור הפריפריה תגבה מחיר אחר לגמרי מאשר חברת הובלות שפועלת באזור המרכז, וחברת הובלות המתמקדת בנישה של הובלות קטנות תגבה מחיר אחר מאשר חברת הובלות המספקת מטריה שלמה של הובלות מסוגים שונים.

אולם בכל זאת יש כמה פרמטרים קבועים שמרכיבים מחירון הובלות והם:

 

  • מהו המטען שיש להוביל אותו-הרכיב הראשון בכל מחירון הובלות הוא הרכיב של הרכיב שעוסק במטען עצמו, מהו גודל המטען שיש להוביל, מהו משקל המטען, כמה ארגזים יש להוביל, וכד'.

  • מרחק- מהו המרחק שמשאית ההובלה צריכה לנסוע מהמקום שבו היא העמיסה את הארגזים למקום שבו היא תפרק את הארגזים , ככל שהמרחק רב יותר כך ההובלה תהיה יקרה יותר משום שעלות הדלק תהיה גבוהה יותר.

  • מהם התנאים שבהם תבוצע ההובלה – עוד פרמטר שמשפיע על מחיר ההובלה הוא התנאים שבהם תבוצע ההובלה, האם ההובלה תבוצע בבניין ישן שיש בו רק מדרגות ואין בו מעלית, האם ההובלה תבוצע בדירה שיש בה דלת צרה שמאלצת את הסבלים לפרק לא מעט מכשירים ופריטים גדולים שלא יכולים לעבור דרך הדלת, כל אלו הן שאלות שמשפיעות על מחיר ההובלה.

  • מתי מתבצעת ההובלה – אחד הפרמטרים החשובים שנמצאים בכל מחירון הובלות הוא הפרמטר של העיתוי והמועד שבו מתבצעת ההובלה, כאשר ההובלה מתבצעת בחופשת הקיץ שבה יש רבים שעוברים דירה וזקוקים לשירות הובלה, מחיר ההובלה יהיה גבוה יותר מאשר הובלה שמתבצעת בחורף שבו יד ביקוש מועט להובלות.

  • האם ההובלה כוללת שירותים נלווים – היום מחירון הובלות יכול לכלול בתוכו שירותים נוספים כמו שירותי אריזה או שירותי אחסון שלא היו קיימים בעבר ולא ניתן היה לקבל אותם בעבר. מי מכם שמעוניין לקבל שירותים אלו מחברת ההובלות וודאי יצטרך לשלם מחיר גבוה יותר עבור ההובלה.

 

אלו הם הפרמטרים העיקריים המרכיבים כל מחירון הובלות, אבל חשוב שתזכרו שחברת הובלות לא בוחרים לא רק לפי המחיר שהיא גובה מכם עבור ההובלה אלא גם לפי איכות ומקצועיות השירות שהיא מספקת לכם. לכן לפעמים כדאי לשלם קצת יותר ולקבל שירות הובלות איכותי ומקצועי שמשאיר אתכם ללא דאגות וללא נזקים.

Stratomedia בניית אתרים