דף הבית » שירותי הובלות

שירותי הובלות

שירות הובלות הוא שירות ששייך לקבוצת השירותים המסורתיים שהיו קיימים גם בעבר לפני עידן המחשב, זאת בניגוד כמובן לשירותים חדשים למקצועות חדשים שלא היו קיימים בעבר כמו מקצועות הגרפיקה הממוחשבת או התכנות.


בעבר כמות המטלטלין שהייתה לכל אדם הייתה קטנה הרבה יותר וכל אדם נהג להוביל את המטען שלו בעזרת הסוס הנאמן שלו, אולם היום בעידן של תרבות צריכה כל אחד מאתנו יש לו מטען לא קטן וכל פעם שאנו צריכים לקחת אתנו את תכולת הבית או המשרד שלנו או להוסיף לתכולת הבית פריט נוסף אנו פשוט נעזרים בשירותי ההובלות.


החיים המודרניים הביאו איתם שנויים רבים והיום יש ביקוש רב לשירותי הובלות, יש מפעלים שלא יכולים להתקיים ללא שירותי הובלות, יש חברות המייבאות מוצרים מחו"ל ולא יכולות להתקיים ללא שירותי הובלות יעילים, יש כמובן את אלו העוברים דירה או מחליפים משרד, או את אלו שמחליטים להחליף רהיט בבית וגם הם כמובן זקוקים שלירות הובלות.


שירות הובלות נוסף הוא שירות הובלות לחו"ל שבעזרתו אנו מעבירים את כל התכולה שלנו לחו"ל. יש סטודנטים שעוברים ללמוד בחו"ל, יש אנשים שיוצאים לעבוד בחו"ל כל אלו נעזרים בשירות של הובלות בינ"ל. הובלות לחו"ל מתבצעות בד"כ באמצעות אניות ומטוסים. רוב ההובלות לחו"ל אינן הובלות פרטיות אלא הובלות של חברות ומפעלים המייצאים או מייבאים סחורות מארץ אחרת לארץ אחרת, הובלות לחו"ל או מחו"ל יש להן נהלים ותקנות ברורות הקשורות גם למיסוי ומכסים שונים.


ענף התעשייה גם הוא לא יכול להתקיים ללא שירותי הובלות. מפעל המייצר מוצרי בשר לא יכול להתקיים ללא שירותי הובלות בקירור שיובילו את הבשר שלו אל הספקים השונים, ואילו מפעל המייצר מוצרים הכוללים חומרים מסוכנים שונים כמו חומרי ניקוי הכוללים חומרים רעילים כמו כלור ואמוניה, מחויב להעזר במשאיות מיוחדות המיועדות להובלת חומרים מסוכנים אשר יובילו את חומרי הגלם המסוכנים אל המפעל.


אדם מן הישוב נתקל בדרך כלל בצורך בשירות הובלות כאשר הוא עומד לעבור דירה או כאשר הוא עומד להעביר את העסק שלו למקום טוב יותר, או כאשר עליו להביא הביתה רהיט חדש. שירותי הובלות של דירות או משרדים הם שירותים מגוונים, יש מי שזקוק לשירות הובלות המתבצע בעזרת מנוף המוביל ציוד כלשהו אל קומת הפנטהאוז, ויש מי שזקוק לשירות של הובלות קטנות המוביל מזנון חדש או רהיט חדש לבית, או שהוא מוביל מטען של דירות קטנות שאין להם מטען גדול, ויש גם שירות הובלות הכולל בתוכו שירותי אריזה או שירות הובלות הכולל בתוכו שירותי אחסון וכך הלאה והלאה.


ענף ההובלות הוא ענף מגוון ומי שאמור לפקח עליו לתקן עבורו תקנות ונהלים הם גורמים שונים ורשויות שונות כמו אגף מטענים ומל"ח שבמשרד התחבורה, שאחראי על נושא ההובלות בעזרת משאיות לסוגיהן, רשות שדה"ת שאחראית על נושא של הובלות במטוסים, ורשות הנמלים והספנות שאחראית על הובלות בעזרת אוניות. איגוד נוסף שראוי לציין אותו הוא איגוד המובילים שמאגד בתוכו את חברות התובלה היבשתיות השונות.


בכל מקרה בשלב כלשהו בחייכם כאשר תגיעו לצומת שבה תזדקקו לשירות הובלות כדאי שתדעו כיצד בוחרים חברת הובלות איכותית ורצינית אמינה ומקצועית. להלן דגשים חשובים לבחירת חברת הובלות רצינית ומקצועית. 

Stratomedia בניית אתרים